Kadotetut Suomenhevoset

TYH:n alaiset työhevoskisat 28.05.2016

  • Kilpailupäivä: 28.05.2016, VIP: 23.05.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan 50 valjakkoa
  • 5 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna tyh066-070 (tai tyh068), muodossa

    Yksilöluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen
    Pariluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen & Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Käyttöajo
    Luokka 2. Kyntö
    Luokka 3. Veto
    Luokka 4. Käyntikoe

    Päivitetty klo 13:55, 24. toukokuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Käyttöajo (26 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda 
    2. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    3. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko 
    4. Pierre (TYH-0002) - Hypnotica
    5. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN 
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    7. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor
    8. Pierre (TYH-0002) - Comino Zoom
    9. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    10. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    11. Nerita (TYH-0018) - Osito de Peluche
    12. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    13. Pierre (TYH-0002) - Syltrynes
    14. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    16. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    17. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    18. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    19. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    20. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    21. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    22. Pierre (TYH-0002) - Brouxley
    23. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    24. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    25. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    26. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    
    
    Luokka 2. Kyntö (26 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    2. Pierre (TYH-0002) - Concurrent 
    3. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN 
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    5. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu 
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    7. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    8. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    9. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    10. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    11. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    12. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    13. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    14. Pierre (TYH-0002) - Hypnotize
    15. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    16. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    17. Pierre (TYH-0002) - Corizon
    18. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    19. Pierre (TYH-0002) - Gallien Radon
    20. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    21. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN
    22. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    23. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    24. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    25. Pierre (TYH-0002) - Counterize
    26. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    
    
    Luokka 3. Veto (22 osallistujaa)
    1. Pierre (TYH-0002) - Napakka 
    2. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    3. Pierre (TYH-0002) - Valonvälke 
    4. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu 
    5. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    6. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    7. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    8. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN
    9. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    10. Pierre (TYH-0002) - Railakka
    11. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    12. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    13. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    14. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    15. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    16. Pierre (TYH-0002) - Fokkeri
    17. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    18. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    19. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    20. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    21. Pierre (TYH-0002) - Huimatuuli
    22. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    
    
    Luokka 4. Käyntikoe (22 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu 
    2. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    3. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy 
    4. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki 
    5. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    6. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    7. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    8. Pierre (TYH-0002) - Duanin Joiku
    9. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    10. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    11. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    12. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    13. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    14. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    15. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    16. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    17. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    18. Pierre (TYH-0002) - Mini-Manteli
    19. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    20. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    21. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    22. Pierre (TYH-0002) - Havitella
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti