Kadotetut Suomenhevoset

TYH:n alaiset työhevoskisat 30.05.2016

  • Kilpailupäivä: 30.05.2016, VIP: 23.05.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan 50 valjakkoa
  • 5 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna tyh066-070 (tai tyh070), muodossa

    Yksilöluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen
    Pariluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen & Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Käyttöajo
    Luokka 2. Kyntö
    Luokka 3. Veto
    Luokka 4. Käyntikoe

    Päivitetty klo 13:55, 24. toukokuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Käyttöajo (26 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko 
    2. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti 
    3. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu 
    4. Nerita (TYH-0018) - Osito de Peluche 
    5. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor 
    6. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    7. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    8. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    9. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    11. Pierre (TYH-0002) - Brouxley
    12. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    13. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    14. Pierre (TYH-0002) - Comino Zoom
    15. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    16. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    17. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    18. Pierre (TYH-0002) - Syltrynes
    19. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    20. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    21. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    22. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    23. Pierre (TYH-0002) - Hypnotica
    24. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN
    25. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    26. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    
    
    Luokka 2. Kyntö (26 osallistujaa)
    1. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN 
    2. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    3. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    4. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN 
    5. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    6. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    7. Pierre (TYH-0002) - Concurrent
    8. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    9. Pierre (TYH-0002) - Gallien Radon
    10. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    11. Pierre (TYH-0002) - Counterize
    12. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    13. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    14. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    16. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    17. Pierre (TYH-0002) - Corizon
    18. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    19. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    20. Pierre (TYH-0002) - Hypnotize
    21. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    22. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    23. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    24. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    25. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    26. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    
    
    Luokka 3. Veto (22 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda 
    2. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN 
    3. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava 
    4. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    5. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    6. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    7. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    8. Pierre (TYH-0002) - Railakka
    9. Pierre (TYH-0002) - Napakka
    10. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    11. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    12. Pierre (TYH-0002) - Fokkeri
    13. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    14. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    16. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    17. Pierre (TYH-0002) - Huimatuuli
    18. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    19. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    20. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    21. Pierre (TYH-0002) - Valonvälke
    22. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla 
    
    
    Luokka 4. Käyntikoe (22 osallistujaa)
    1. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    2. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    3. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona 
    4. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu 
    5. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    7. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    8. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    9. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    11. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    12. Pierre (TYH-0002) - Duanin Joiku
    13. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    14. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    15. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    16. Pierre (TYH-0002) - Havitella
    17. Pierre (TYH-0002) - Mini-Manteli
    18. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    19. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    20. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    21. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki
    22. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti