Kadotetut Suomenhevoset

TYH:n alaiset työhevoskisat 28.06.2016

  • Kilpailupäivä: 28.06.2016, VIP: 23.06.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan 50 valjakkoa
  • 5 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna tyh071-075 (tai tyh073), muodossa

    Yksilöluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen
    Pariluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen & Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Käyttöajo
    Luokka 2. Kyntö
    Luokka 3. Veto
    Luokka 4. Käyntikoe

    Päivitetty klo 13:55, 28. kesäkuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Käyttöajo (26 osallistujaa)
    1. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    2. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    3. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti 
    4. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska 
    5. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    7. Melina (TYH-0102) - Baloo
    8. Pierre (TYH-0002) - CB Dreamcatcher
    9. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    10. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    11. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    12. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    13. Pierre (TYH-0002) - Lorette d'Ion
    14. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    16. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    17. felissa (TYH-0082) - Seymour
    18. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    19. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    20. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    21. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    22. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    23. Pierre (TYH-0002) - Anvia Boom Beach
    24. Pierre (TYH-0002) - Aviance Golda Bay
    25. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    26. Pierre (TYH-0002) - Routavaara I.F.
    
    
    Luokka 2. Kyntö (22 osallistujaa)
    1. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt 
    2. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    3. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    4. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla 
    5. Pierre (TYH-0002) - Brynhild Askøy
    6. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    7. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    8. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor
    9. Pierre (TYH-0002) - Visterin Koherenttu
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    11. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    12. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    13. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    14. Pierre (TYH-0002) - Lumihiutaleen Haaveilija
    15. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    16. felissa (TYH-0082) - Seymour
    17. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    18. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    19. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    20. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    21. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    22. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    
    
    Luokka 3. Veto (26 osallistujaa)
    1. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    2. Pierre (TYH-0002) - Gallien Radon 
    3. Pierre (TYH-0002) - Elaysee 
    4. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    5. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    6. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    7. Pierre (TYH-0002) - Murkula
    8. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    9. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    11. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    12. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    13. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    14. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki
    15. Melina (TYH-0102) - Baloo
    16. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    17. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    18. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    19. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    20. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    21. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    22. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    23. felissa (TYH-0082) - Seymour
    24. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    25. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    26. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    
    
    Luokka 4. Käyntikoe (27 osallistujaa)
    1. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    2. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti 
    3. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla 
    4. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    5. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy 
    6. Pierre (TYH-0002) - Hovivalhe
    7. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    8. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    9. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    10. Pierre (TYH-0002) - Altto KAS
    11. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    12. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    13. Pierre (TYH-0002) - Reyvena Eleni
    14. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    15. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    16. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    17. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    18. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    19. Pierre (TYH-0002) - Killeri KAS
    20. Melina (TYH-0102) - Baloo
    21. felissa (TYH-0082) - Seymour
    22. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    23. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    24. Pierre (TYH-0002) - Duanin Joiku
    25. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    26. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    27. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti