Kadotetut Suomenhevoset

TYH:n alaiset työhevoskisat 29.06.2016

  • Kilpailupäivä: 29.06.2016, VIP: 23.06.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan 50 valjakkoa
  • 5 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna tyh071-075 (tai tyh074), muodossa

    Yksilöluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen
    Pariluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen & Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Käyttöajo
    Luokka 2. Kyntö
    Luokka 3. Veto
    Luokka 4. Käyntikoe

    Päivitetty klo 13:55, 28. kesäkuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Käyttöajo (26 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy 
    2. Pierre (TYH-0002) - Routavaara I.F. 
    3. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    4. Pierre (TYH-0002) - Anvia Boom Beach 
    5. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    6. felissa (TYH-0082) - Seymour
    7. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    8. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    9. Melina (TYH-0102) - Baloo
    10. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    11. Pierre (TYH-0002) - Lorette d'Ion
    12. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    13. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    14. Pierre (TYH-0002) - CB Dreamcatcher
    15. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    16. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    17. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    18. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    19. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    20. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    21. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    22. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    23. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    24. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    25. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    26. Pierre (TYH-0002) - Aviance Golda Bay 
    
    
    Luokka 2. Kyntö (22 osallistujaa)
    1. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    2. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    3. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava 
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    5. Pierre (TYH-0002) - Visterin Koherenttu
    6. felissa (TYH-0082) - Seymour
    7. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    8. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    9. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    10. Pierre (TYH-0002) - Lumihiutaleen Haaveilija
    11. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    12. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    13. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor
    14. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    15. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    16. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    17. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    18. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    19. Pierre (TYH-0002) - Brynhild Askøy
    20. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    21. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    22. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    
    
    Luokka 3. Veto (26 osallistujaa)
    1. Pierre (TYH-0002) - Elaysee 
    2. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla 
    3. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava 
    4. felissa (TYH-0082) - Seymour 
    5. Melina (TYH-0102) - Baloo 
    6. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    7. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    8. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    9. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    11. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    12. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    13. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    14. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki
    15. Pierre (TYH-0002) - Murkula
    16. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    17. Pierre (TYH-0002) - Gallien Radon
    18. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    19. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    20. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    21. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    22. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    23. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    24. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    25. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    26. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    
    
    Luokka 4. Käyntikoe (27 osallistujaa)
    1. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla 
    2. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    3. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska 
    4. Pierre (TYH-0002) - Hovivalhe 
    5. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    6. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    7. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    8. felissa (TYH-0082) - Seymour
    9. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    10. Pierre (TYH-0002) - Altto KAS
    11. Pierre (TYH-0002) - Reyvena Eleni
    12. Melina (TYH-0102) - Baloo
    13. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    14. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    15. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    16. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    17. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    18. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    19. Pierre (TYH-0002) - Killeri KAS
    20. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    21. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    22. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    23. Pierre (TYH-0002) - Duanin Joiku
    24. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    25. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    26. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    27. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti