Prime Sporthorses

VVJ:n alaiset valjakkokisat 21.04.2015

  • Kilpailupäivä: 21.04.2015, VIP: 16.04.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime VVJ021-025
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (21/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.40, 17. huhtikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Adelaide 5594 VH14-104-0038 
    2. Cynoria (VRL-11723) - Myrtel SWE VH14-017-0289 
    3. Veera R. (VRL-10735) - Lilymoor Spica
    4. Milja (VRL-00692) - Myrskyn Tuho VH15-018-0607 
    5. Minna J. (VRL-01284) - Liljankukan Mr. Tucker VH01-017-7013 
    6. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
    7. yaren (VRL-04468) - Sumun Indirah II
    8. Hamzi (VRL-02163) - Whoopsy Daisy
    9. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
    10. lottis (VRL-13831) - Wyat Mojito Madness VH15-017-0021
    11. Pierre (VRL-10531) - Tamarice VH14-262-0002
    12. kuristaja (VRL-04374) - Calixte Aldrico VH14-110-0003
    13. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa
    14. Milja (VRL-00692) - Sernia Gull VH15-104-0016
    15. kuristaja (VRL-04374) - Filip av Kleppur VH14-067-0003
    16. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae VH15-017-0016
    17. Milja (VRL-00692) - Oldfinion Gisela VH15-013-0003
    18. felissa (VRL-04000) - Välähdyksen Viljami VH03-017-1607
    19. felissa (VRL-04000) - Mewian Zera VH15-024-0069
    20. Pierre (VRL-10531) - Pomeroy VH14-262-0001
    21. yaren (VRL-04468) - Sambastyle Dei VH15-017-0064
    22. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
    23. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Fairy Wind
    24. lottis (VRL-13831) - Rivakan Rokkari VH13-017-0278
    25. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008
    26. yaren (VRL-04468) - Wyat Du Toit
    27. felissa (VRL-04000) - Ceridwen Nira VH15-024-0070
    28. Hamzi (VRL-02163) - Fake no More
    29. Minna J. (VRL-01284) - Éomer IC VH15-017-0270
    30. Minna J. (VRL-01284) - Lilymoor Phoenix VH15-017-0274
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481 
    2. Milja (VRL-00692) - Lochlainn VH15-046-0047 
    3. Hamzi (VRL-02163) - Feel Free to Scream 
    4. Frida (VRL-05826) - Chaos Nouveau F
    5. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732 
    6. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
    7. yaren (VRL-04468) - K.B. Hurmaus VH14-018-0162
    8. Hamzi (VRL-02163) - Walhall
    9. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina VH15-018-0056
    10. Veera R. (VRL-10735) - GL Selene
    11. Milja (VRL-00692) - Kelda v. Ahlstedt VH15-053-0070
    12. Cynoria (VRL-11723) - Derian Wendy VH15-053-0109
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Síofra VH14-046-0118
    14. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
    15. felissa (VRL-04000) - Breandan Naomhán VH15-046-0055
    16. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö
    17. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
    18. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-048
    19. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
    20. Veera R. (VRL-10735) - Diarmuid Dei
    21. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
    22. Veera R. (VRL-10735) - Pirunkorven Kastepisara
    23. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
    24. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969
    25. Cynoria (VRL-11723) - Glowmoor Neptuna VH15-017-0130
    26. kuristaja (VRL-04374)- Pirunkorven Taikatuuli VH15-018-0092
    27. Hamzi (VRL-02163) - Hakunamatata
    28. Milja (VRL-00692) - Mjølner VH15-053-0057
    29. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303
    30. Cynoria (VRL-11723) - Gunnhild VH15-053-0108
    
    
    Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (21 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Eleanor REB VH13-085-0016 
    2. kuristaja (VRL-04374) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306 
    3. Pierre (VRL-10531) - Peach Passion Prime VH15-031-0343 
    4. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010 
    5. Titte (VRL-13600) - Dipendra
    6. Veera R. (VRL-10735) - Søvnig LAC
    7. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    8. Titte (VRL-13600) - Guaram II
    9. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    10. kuristaja (VRL-04374) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
    11. Titte (VRL-13600) - Maria de' Mecici
    12. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Joakim
    13. felissa (VRL-04000) - Supremé Chocomel VH15-031-0158
    14. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
    15. kuristaja (VRL-04374) - Inishowen LAC VH15-046-0006
    16. yaren (VRL-04468) - Foxlight Hazel Bless
    17. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
    18. lottis (VRL-13831) - Wicklow Delanie
    19. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn
    20. Pierre (VRL-10531) - Pure Platinum Prime VH15-031-0342
    21. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Arden
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti