Prime Sporthorses

VVJ:n alaiset valjakkokisat 21.07.2015

  • Kilpailupäivä: 21.07.2015, VIP: 17.07.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime VVJ026-030
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi tarkkuuskoe parivaljakko (12/30 os) TT
    2. Vaativa kestävyyskoe parivaljakko (11/30 os) TT
    3. Vaikea koulukoe yksilövaljakko (09/30 os) TT

    Päivitetty klo 21.11, 18. heinäkuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ026, VVJ027, VVJ028, VVJ029, VVJ030

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi tarkkuuskoe parivaljakko (12 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Milkan Kiipeli VH13-018-0057 && Vesililja VH13-018-1058 
    2. Sorel (VRL-00884) - Maurice VH04-017-5512 && Synd Verizon VH06-017-4119 
    3. lottis (VRL-13831) - Wyat Emanuel VH14-017-0754 && Chaplin v.d. Zanneshof VH15-017-0007 
    4. lottis (VRL-13831) - Pompeiji MO VH15-017-0008 && Wyat Mojito Madness VH15-017-0021
    5. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298 && Gefja frá Ljóma VH13-030-0153
    6. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Amalya VH15-017-0028 && Dorothie Bae VH15-017-0016
    7. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta VH15-018-0182 && Likane Voitto VH15-018-0246
    8. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vanda VH15-046-0092 && Tuiskulan Sirideáin VH15-046-0109
    9. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot VH12-017-0511 && Leonty Jaida J VH12-017-0516
    10. Wilhood (VRL-00201) - Mömmönmömmö && Karhukainen VH15-018-1249
    11. Sorel (VRL-00884) - Souris S.H. Pele VH12-017-0517 && Soredamor S.H. Prydwen VH12-017-0521
    12. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361 && Kadotettu Tvilli VH13-018-0360 
    
    
    Luokka 2, Vaativa kestävyyskoe parivaljakko (11 osallistujaa)
    1. Sorel (VRL-00884) - Cecam Taz Mania VH12-017-0512 && Huvin Braxton VH12-017-0631 
    2. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732 && Wyat Ronnie VH14-017-0731 
    3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Crístíona VH15-046-0125 && Muireann 5594 VH15-046-0126 
    4. Pierre (VRL-10531) - Barra Barra Prime VH15-031-0639 && Brrap Brrap Prime
    5. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519 && Crewan's Redia VH12-017-0514
    6. felissa (VRL-04000) - Breandan Naomhán VH15-046-0055 && Tuiskulan Teodóir VH15-046-0095
    7. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247 && Riikinnevan Huijjaus
    8. lottis (VRL-13831) - Fleur Ariel F VH15-017-0147 && Izaäk van Dael VH15-017-0009
    9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna VH12-017-0629 && Huvin Tazannah VH12-017-0630
    10. Pierre (VRL-10531) - Drummin Harley VH15-031-0157 && Eastmaniac VH13-139-0001
    11. Wilhood (VRL-00201) - Näkymätön Eliina VH15-018-1335 & Pihkatar VH15-018-1334 
    
    
    Luokka 3, Vaikea koulukoe yksilövaljakko (9 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Roughneck 
    2. Kiiu (VRL-12217) - Bad Seed Dei 
    3. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032 
    4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Amaethon VH15-026-0021
    5. Kiiu (VRL-12217) - Duren Opal
    6. Miltsu (VRL-05564) - Valhall Eleanor VH14-053-0010
    7. Miltsu (VRL-05564) - Skjebne Rewa
    8. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
    9. Miltsu (VRL-05564) - Kiikarikatse VH13-018-1212 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti