Prime Sporthorses

VVJ:n alaiset valjakkokisat 30.08.2015

  • Kilpailupäivä: 30.08.2015, VIP: 09.08.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime VVJ031-050
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (23/30 os) TT
    2. Noviisi yhdistetty parivaljakko (16/30 os) TT
    3. Vaativa kestävyyskoe yksilövaljakko (18/30 os) TT
    4. Vaativa yhdistetty parivaljakko (09/30 os) TT
    5. Vaikea koulukoe yksilövaljakko (13/30 os) TT

    Päivitetty klo 14.22, 12. elokuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ031, VVJ032, VVJ033, VVJ034, VVJ035, VVJ036, VVJ037, VVJ038, VVJ039, VVJ040, VVJ041, VVJ042, VVJ043, VVJ044, VVJ045, VVJ046, VVJ047, VVJ048, VVJ049, VVJ050

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko  (23 osallistujaa)
    1. tvisha (VRL-01671) - Rohkea-Viikari VH15-018-1280 
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Riljantti VH15-018-0294 
    3. kuristaja (VRL-04374) - Rikinä VH13-018-1071 
    4. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230 
    5. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Melankolia VH15-018-0573
    6. kuristaja (VRL-04374) - Riiviöiden Illantuike VH15-018-0634
    7. Tanja S. (VRL-01017) - Aias Murdoch
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
    9. tvisha (VRL-01671) - Ujo-Stella TK VH14-018-1878
    10. Lilo (VRL -12321) - I Miss You My Love CIEL VH14-017-0106
    11. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vilkku VH15-018-0733
    14. Julie (VRL-13503) - Brynhild Lili-Ann VH15-053-0092
    15. Tanja S. (VRL-01017) - Creighton Tye
    16. Pierre (VRL-10531) - Kaino-Vieno
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Kaipaatko Kesätuulta VH15-018-0851
    18. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
    19. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    20. Lilo (VRL -12321) - Lucak VH14-017-0508
    21. Tanja S. (VRL-01017) - Hollbrook Attica
    22. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
    23. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Ronski VH15-018-0738 
    
    
    Luokka 2, Noviisi yhdistetty parivaljakko (16 osallistujaa)
    1. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604 && Banshee HV VH11-017-0362 
    2. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390 && Hengenvaaran Sulo VH15-018-1519 
    3. Tanja S. (VRL-01017) - Aias Aingeal && Aias Imperia 
    4. Tanja S. (VRL-01017) - Julia O. && Illusia Grey 
    5. Kioja (VRL-13006) - Metatron VH15-085-0002 && Gabriel v. Pijnboompit VH15-085-0003
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kreetta VH15-018-0030 && Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
    7. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus && Tilsitti
    8. kuristaja (VRL-04374) - Hey Presto! VH14-110-0007 && Calixte Aldrico VH14-110-0003
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pihka VH15-018-0220 && Fiktion Minea VH15-018-0743
    10. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Kuningasidea VH15-018-0115 && Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
    11. kuristaja (VRL-04374) - Zilverkleurig VH14-095-0004 && Donderbui VH14-095-0006
    12. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri && Tervatti
    13. Tanja S. (VRL-01017) - Wan's Oliveriina && Aias Boadicea
    14. Hapero (VRL-06115) - Muistikuva HV VH14-018-1807 && Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
    15. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008 && Cnņ-Thalmhainn VEC VH14-046-0111
    16. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti && Jahdin Ilotar
    
    
    
    Luokka 3, Vaativa kestävyyskoe yksilövaljakko  (18 osallistujaa)
    1. dookie (VRL-04373) - Fiktion Jouku VH15-018-1270 
    2. kuristaja (VRL-04734) - Jalohaukka 
    3. tvisha (VRL-01671) - Shadow's Bing Tinga-Ling VH15-031-0800 
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kirna VH15-018-1294 
    5. Pierre (VRL-10531) - Shocking Pinkie Prime VH15-044-0160
    6. Milja (VRL-00692) - Honeyberry VH15-017-0438
    7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vanella VH15-018-1295
    8. dookie (VRL-04373) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
    9. tvisha (VRL-01671) - Aidan Sparkling Maj VH15-035-0158
    10. Pierre (VRL-10531) - Little Delta Yemn VH15-066-0001
    11. kuristaja (VRL-04374) - Antikvarkki VH13-018-0913
    12. Siiri K. (VRL-00430) - Beren Dei VH15-017-0361
    13. Pierre (VRL-10531) - Siren Prime VH15-230-0009
    14. kuristaja (VRL-04374) - Soturinsydän VH15-018-1259
    15. dookie (VRL-04373) - Rohkean Samoilija VH15-018-1461
    16. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389
    18. tvisha (VRL-01671) - Cookiecake Prime VH15-066-0105 
    
    
    Luokka 4, Vaativa yhdistetty parivaljakko (9 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247 && Riikinnevan Huijjaus 
    2. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653 && Henkimyytti VH14-018-0817 
    3. Pierre (VRL-10531) - Barra Barra Prime VH15-031-0639 && Brrap Brrap Prime 
    4. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810 && Hengenvaaran Fuskari VH14-018-1809
    5. kuristaja (VRL-04374) - Rohkea-Vekkuli VH14-018-1971 && Hirttivaaran Valdemar VH13-018-0443
    6. kuristaja (VRL-04374) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086 && Pirunkorven Taikatuuli VH15-018-0092
    7. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969 && Viisikon Vienotuuli VH15-018-0426
    8. Pierre (VRL-10531) - Parodian Haiku && Kuuralehdon Raapina
    9. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020 && Qiu NOY VH11-088-0018
    
    
    Luokka 5, Vaikea koulukoe yksilövaljakko (13 osallistujaa)
    1. Steffy (VRL-13016) - Wyat Undercover of The Night 
    2. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164 
    3. Pierre (VRL-10531) - Deryn Du 
    4. Huttis (VRL-03370) - Mairenn the Hoodlumhearted 360 VH15-046-0001
    5. Steffy (VRL-13016) - Brynhild Bjelle VH15-053-0028
    6. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
    7. Pierre (VRL-10531) - Deacon Prime VH15-013-0044
    8. kuristaja (VRL-04374) - Rakkari-Rane VH14-018-1435
    9. kuristaja (VRL-04374) - Mehtämies VH15-018-1265
    10. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950
    11. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    12. Pierre (VRL-10531) - Soul Syndicate NON
    13. kuristaja (VRL-04374) - Ukonretale VH15-018-1260 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti