Prime Sporthorses

VVJ:n alaiset valjakkokisat 03.09.2015

  • Kilpailupäivä: 03.09.2015, VIP: 30.08.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime VVJ051-060
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa kestävyyskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea koulukoe yksilövaljakko (18/30 os) TT

    Päivitetty klo 12:35, 2. syyskuuta 2015

    Kisasarjan muut kutsut

    VVJ051, VVJ052, VVJ053, VVJ054, VVJ055, VVJ056, VVJ057, VVJ058, VVJ059, VVJ060

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko  (30 osallistujaa)
    1. Miivi (VRL-13320) - Katastrofin Inari 
    2. meea (VRL-09844) - Dyantha's Bridie VH13-046-0100 
    3. tvisha (VRL-01671) - Eliel J VH15-029-0355 
    4. Wilhood (VRL-00201) - Karhukainen VH15-018-1249 
    5. Liia (VRL-11284) - Lilymoor Idefix
    6. Jonna (VRL-00350) - Wyat Fizzy Applelicious VH14-017-0432
    7. Arnika (VRL-01371) - Wilmod von Radon VH04-099-6229
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Memorio VH15-018-1410
    9. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    10. Jonna (VRL-00350) - Gianna SVA VH14-017-0431
    11. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
    12. Arnika (VRL-01371) - Acorada VH06-099-5863
    13. Wilhood (VRL-00201) - Lipitilip VH15-018-1553
    14. Miivi (VRL-13320) - Sokerikuun Terminaattori
    15. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Kaipaatko Kesätuulta VH15-018-0851
    17. Pierre (VRL-10531) - Joopajoo K VH13-018-1037
    18. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
    19. Jonna (VRL-00350) - Tindale Rhianna VH14-017-0377
    20. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
    21. tvisha (VRL-01671) - Rohkea-Viikari VH15-018-1280
    22. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
    23. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109
    24. Miivi (VRL-13320) - Fridan Mikkihiiri
    25. meea (VRL-09844) - Breandan Lilian VH12-046-0090
    26. meea (VRL-09844) - Dyantha's Freya VH12-046-0089
    27. Arnika (VRL-01371) - Trollfager VH06-099-7984
    28. tvisha (VRL-01671) - Funfair's Melanie VH15-027-0181
    29. Wilhood (VRL-00201) - Mömmönmömmö VH15-018-1246
    30. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582 
    
    
    Luokka 2, Vaativa kestävyyskoe yksilövaljakko  (30 osallistujaa)
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Eskimiitti VH15-018-1389 
    2. Jonna (VRL-00350) - Melody v.d. Sinfor VH15-017-0476 
    3. Pierre (VRL-10531) - Tantalum Prime 
    4. Arnika (VRL-01371) - Dorato III Radon VH04-064-6208 
    5. Pierre (VRL-10531) - Barra Barra Prime VH15-031-0639 
    6. meea (VRL-09844) - Dyantha's Iria VH15-046-0063
    7. suba (VRL-12468) - Walda av Kleppur VH14-053-0126
    8. Arnika (VRL-01371) - Chapman Bay VH02-005-0807
    9. Jonna (VRL-00350) - Snape v. Sevrus VH13-017-0715
    10. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
    11. Miivi (VRL-13320) - Kotivaaran Time
    12. meea (VRL-09844) - Fake Devin VH15-046-0060
    13. tvisha (VRL-01671) - Shadow's Bing Tinga-Ling VH15-031-0800
    14. Liia (VRL-11284) - Pistacia
    15. Arnika (VRL-01371) - Killyreagh Laddie VH02-036-4357
    16. tvisha (VRL-01671) - Aidan Sparkling Maj VH15-035-0158
    17. Miivi (VRL-13320) - Toby v.d. Sinfor
    18. tvisha (VRL-01671) - Cookiecake Prime VH15-066-0105
    19. Miivi (VRL-13320) - lmiolipehio
    20. Pierre (VRL-10531) - Utopia Blue
    21. meea (VRL-09844) - Breandan Felice VH12-046-0091
    22. Liia (VRL-11284) - Rock Royalty Dei
    23. suba (VRL-12468) - Tranum Heid VH14-053-0144
    24. Jonna (VRL-00350) - Kunz Keira SVA VH15-017-0478
    25. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
    26. Liia (VRL-11284) - Vuornan Miss Jazzbell
    27. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810
    28. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
    29. Wilhood (VRL-00201) - Pihkatar VH15-018-1334
    30. Wilhood (VRL-00201) - Poppelipoika VH15-018-1360 
    
    
    Luokka 3, Vaikea koulukoe yksilövaljakko (18 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Better Bloodline GER 
    2. meea (VRL-09844) - Breandan Percival VH15-046-0140 
    3. Wilhood (VRL-00201) - Näkymätön Eliina VH15-018-1335 
    4. Arnika (VRL-01371) - Impressivo VH06-099-9583 
    5. suba (VRL-12468) - Krøgskovens Odin VH15-053-0183
    6. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
    7. Miivi (VRL-13320) - Nienke
    8. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    9. Arnika (VRL-01371) - Harley of Radon VH12-047-0002
    10. Miivi (VRL-13320) - Brynhild Bifrost
    11. Wilhood (VRL-00201) - Fiktion Veeliks VH15-018-1534
    12. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
    13. Pierre (VRL-10531) - Veertje v.d. Priem
    14. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
    15. Liia (VRL-11284) - Oldfinion v. Meteo
    16. Pierre (VRL-10531) - Soul Syndicate NON
    17. Arnika (VRL-01371) - Furio Dacia VH04-049-9050
    18. Miivi (VRL-13320) - Enrique 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti