VVJ valjakkoajokilpailut

  • Kilpailupäivä: 04.11.2019, VIP: 25.10.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • Max. 3 hevosta/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. kahteen osakokeeseen tai yhteen yhdistettyyn luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna VVJ101-110 alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokkiin: Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000

    Pariluokkiin: Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Noviisi koulukoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea tarkkuuskoe yksilövaljakko (3/30 os) TT
    4. Vaikea kestävyyskoe yksilövaljakko (3/30 os) TT

    5. Noviisi koulukoe parivaljakko (14/30 os) TT
    6. Noviisi tarkkuuskoe parivaljakko (14/30 os) TT
    7. Vaativa koulukoe parivaljakko (7/30 os) TT
    8. Vaativa tarkkuuskoe parivaljakko (7/30 os) TT

    Päivitetty klo 20:00, 26. lokakuuta 2018

    Kilpailusarjan muut kutsut

    101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110

    Osallistujat

    Luokka 1. Noviisi koulukoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Mowhattan VH19-017-0188 
    2. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009 
    3. enna (VRL-14704) - Drake of Smithloch VH19-040-0056 
    4. Oresama (VRL-02753) - Horcrux 
    5. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla 
    6. Meeri N. (VRL-02160) - Chalchiuhtlicue Dei VH04-017-5484
    7. Serena (VRL-09334) - Snilli Mango In The Moon VH19-017-0381
    8. enna (VRL-14704) - Agravain VH19-040-0051
    9. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Gymir
    10. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385
    11. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Tom And Jerry
    12. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    13. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
    14. Oresama (VRL-02753) - EH Kaukomieli
    15. Sylvi (VRL-08179) - Huvin Hallonhjärta VH19-017-0364
    16. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Nyks
    17. Satu (VRL-12808) - Fellbury Coral Color VH19-017-0478
    18. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Rowylin VH18-017-0538
    19. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Evil Morty VH19-017-0378
    20. Oresama (VRL-02753) - Kapteeni Kiukku
    21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    22. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
    23. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
    24. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
    25. Pierre (VRL-10531) - Khrystyna D.
    26. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
    27. enna (VRL-14704) - Bannick VH19-040-0052
    28. JP (VRL-01948) - Fellbury Vienna Waltz
    29. Kida (VRL-08368) - Moorgate Emery
    30. Serena (VRL-09334) - Sepp's Lollygagger VH17-017-0536 
    
    
    Luokka 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411 
    2. Serena (VRL-09334) - Snilli Mango In The Moon VH19-017-0381 
    3. enna (VRL-14704) - Eugenius VH15-040-0069 
    4. Sylvi (VRL-08179) - Fellbury Disco Affair 
    5. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385 
    6. Serena (VRL-09334) - Sepp's Lollygagger VH17-017-0536
    7. enna (VRL-14704) - Durk of Smithloch VH19-040-0057
    8. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    9. Pierre (VRL-10531) - Khrystyna D.
    10. Sylvi (VRL-08179) - Vuornan Tutuna VH19-018-0350
    11. JP (VRL-01948) - Blackton Baby Hippo
    12. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Rowylin VH18-017-0538
    13. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla
    14. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    15. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    16. enna (VRL-14704) - Fenna ant fan Dijkstra VH18-040-0059
    17. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Prypjat
    18. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
    19. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
    20. Satu (VRL-12808) - Fellbury Xerry Pearl VH19-017-0479
    21. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Tom And Jerry
    22. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Evil Morty VH19-017-0378
    23. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Gymir
    24. Meeri N. (VRL-02160) - Chalchiuhtlicue Dei VH04-017-5484
    25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Nyks
    26. Serena (VRL-09334) - Glitter Leather Rebel VH18-017-0017
    27. Satu (VRL-12808) - Kuunokan Sweet Cherry Bullets VH19-017-0486
    28. Kida (VRL-08368) - Moorgate Emery
    29. JP (VRL-01948) - Maybecks Jerome
    30. JP (VRL-01948) - RWR Charleston 
    
    
    Luokka 3. Vaikea tarkkuuskoe yksilövaljakko (3 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Ubbe VH18-053-0040
    2. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
    3. tvisha (VRL-01671) - Aura 
    
    
    Luokka 4. Vaikea kestävyyskoe yksilövaljakko (3 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina 
    2. sarqquu (VRL-04374) - Ubbe VH18-053-0040
    3. tvisha (VRL-01671) - Aura 
    
    
    Luokka 5. Noviisi koulukoe parivaljakko (14 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Knuck If You Buck && Yay Yay Candy Cotton 
    2. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452 && Valkyrja frá Vijfhoek 
    3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Bullets & Butterflies VH18-017-0308 && Ecton Pink Caramelle VH18-017-0407 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas && Kadon Halogeeni
    5. JP (VRL-01948) - Autumn's Blanche && Fellbury Tinsel Tassel
    6. Serena (VRL-09334) - Mooncloud's Severus Snoek VH18-017-0119 && Mooncloud's Minionmania VH18-017-0587
    7. sarqquu (VRL-04374) - Huvin Daenerys && Maybecks Malayka
    8. Serena (VRL-09334) - Titania SAW VH16-017-0006 && Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
    9. JP (VRL-01948) - Fellbury Angelica && Hanneke v.d. Zanneshof
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927 && Mörkövaaran Revontulia
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827 && Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
    12. JP (VRL-01948) - Kruunun Winnie && Maybecks Sarabi
    13. Pierre (VRL-10531) - Penrose Edwina && Marchesa d'Aux
    14. sarqquu (VRL-04374) - Rolling In The Sheep VH19-017-0437 && Zombaby VH19-017-0383
    
    
    Luokka 6. Noviisi tarkkuuskoe parivaljakko (14 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Penrose Edwina && Marchesa d'Aux 
    2. Serena (VRL-09334) - Jeilin Bullets & Butterflies VH18-017-0308 && Ecton Pink Caramelle VH18-017-0407 
    3. JP (VRL-01948) - Fellbury Oh My Melody && Fellbury Ocarina 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas && Kadon Halogeeni
    5. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452 && Valkyrja frá Vijfhoek
    6. sarqquu (VRL-04374) - Knuck If You Buck && Yay Yay Candy Cotton
    7. Serena (VRL-09334) - Titania SAW VH16-017-0006 && Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
    8. sarqquu (VRL-04374) - Huvin Daenerys && Maybecks Malayka
    9. JP (VRL-01948) - Fellbury Calypso && Honeycrust Sir Silver
    10. sarqquu (VRL-04374) - Rolling In The Sheep VH19-017-0437 && Zombaby VH19-017-0383
    11. JP (VRL-01948) - Kruunun Winnie && Maybecks Sarabi
    12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927 && Mörkövaaran Revontulia
    13. Serena (VRL-09334) - Mooncloud's Severus Snoek VH18-017-0119 && Mooncloud's Minionmania VH18-017-0587
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827 && Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866 
    
    
    Luokka 7. Vaativa koulukoe parivaljakko (7 osallistujaa)
    1. felissa (VRL-04000) - Duren Obeline VH07-040-0105 && Roes VH19-040-0065 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hapras && Kadon Hallusinaatio 
    3. Satu (VRL-12808) - Herranhukka VH19-018-0925 && Smokahontas VH16-021-0140
    4. felissa (VRL-04000) - Darkmoon VH19-040-0060 && VH19-040-0061
    5. felissa (VRL-04000) - Dark Souls VH19-040-0055 && Kaukovallan Feliciana
    6. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä && Hengenvaaran Häive
    7. Satu (VRL-12808) - Huvin Bizarre VH19-017-0480 && Hello Taco Thursday! VH19-017-0499 
    
    
    Luokka 8. Vaativa tarkkuuskoe parivaljakko (7 osallistujaa)
    1. felissa (VRL-04000) - Rose of my Heart VH15-040-0091 && Sindragosa VH19-244-0009 
    2. Satu (VRL-12808) - Herranhukka VH19-018-0925 && Smokahontas VH16-021-0140
    3. Satu (VRL-12808) - Huvin Bizarre VH19-017-0480 && Hello Taco Thursday! VH19-017-0499
    4. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä && Hengenvaaran Häive
    5. felissa (VRL-04000) - LPT Sinister Overcast VH19-040-0066 && PP’s Tamkje VH19-040-0003
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hapras && Kadon Hallusinaatio
    7. felissa (VRL-04000) - Teuntje Rewa VH15-040-0100 && Emeloth VH19-040-0068 
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli