VVJ:n alaiset valjakkokisat 21.05.2014
  • Kilpailupäivä: 21.05.2014, VIP 17.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, vain kerran samaan luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna VVJ06-10
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ohjastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. Noviisi yhdistetty yksilö (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilö (30/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilö (24/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.15, 18. toukokuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilö (30 osallistujaa)
    1. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
    2. merikissa (VRL-13337) - Pirunkorven Taikatuuli 
    3. gatinha (VRL-13023) - Duren Aragorn VH06-040-9996 
    4. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu 
    5. Susi (VRL-00465) - Viuha L VH13-018-0857 
    6. Milja (VRL-00692) - Melynwyn Eilir
    7. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas
    8. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
    10. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
    11. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
    12. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti VH12-018-0503
    13. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn
    14. Loci (VRL-12679) - Jambalaya VH13-017-0307
    15. Loci (VRL-12679) - Picoto VH14-071-0002
    16. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    17. Milja (VRL-00692) - Difyr Liwsi
    18. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni
    19. merikissa (VRL-13337) - D Wilderness Vito
    20. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172
    21. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria
    22. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
    23. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
    24. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Onnetar
    25. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
    26. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
    27. Miivi (VRL-13320) - Pannukakku
    28. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Hattivatti
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
    30. Susi (VRL-00465) - Winka KAT VH04-018-5503
    
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilö (30 osallistujaa)
    1. Nerita (VRL-12557) - PP’s Muriel VH14-017-0224 
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Kuunpilke TK VH14-018-0673 
    3. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152 
    4. Juli (VRL-07270) - Fiktion Tellu VH13-018-0774 
    5. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018 
    6. Susi (VRL-00465) - Muiston Hujjari VH13-018-0808
    7. Loci (VRL-12679) - Farneby Marine VH14-089-0009
    8. merikissa (VRL-13337) - Deirdré Dei
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaapukan Jeeli VH14-018-0598
    10. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Miska VH11-018-1300
    11. Loci (VRL-12679) - Waldina v. Sigma VH14-040-0062
    12. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Lieto-Vehka VH13-018-0402
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
    15. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
    16. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Kosto VH11-018-1259
    17. suba (VRL-12468) - Tiilikan Rulf
    18. Rea (VRL-10658) - Bran REA VH14-046-0029
    19. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta
    20. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
    21. Cannabia (VRL-00033) - Hetken Rahapeli VH13-018-1268
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
    23. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
    24. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
    25. Heidi N (VRL-01725) - Ryövärin Mysteriina VH14-018-0474
    26. suba (VRL-12468) - GL Paranoid
    27. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
    28. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Koivumäen Vilistäjä VH14-018-0622
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkikuvitelma VH13-018-0553
    
    
    
    Luokka 5, Vaikea yhdistetty yksilö (24 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156 
    2. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027 
    3. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028 
    4. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024 
    5. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala VH11-018-0960
    6. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen
    7. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
    8. Juli (VRL-07270) - Mewian Beryglus VH13-026-0125
    9. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    10. Tinúvel (VRL-05594) - Breandan Miss Gofer VH13-046-0121
    11. Tinúvel (VRL-05594) - Silentium Amoris 5594 VH13-046-0054
    12. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305
    13. Pierre (VRL-10531) - Nescubrir KIT VH14-033-0040
    14. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856
    15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
    16. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
    17. Tinúvel (VRL-05594) - Amor Vincit Omnia VH12-046-0122
    18. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    19. Susi (VRL-00465) - Purppuran Kuuveli VH04-018-5501
    20. Juli (VRL-07270) - Gwalch Parry VH11-026-0068
    21. Jasmin (VRL-12914 ) - Morgensolen
    22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kaneli VH13-018-1318
    23. suba (VRL-12468) - Thorleif
    24. Cin. (VRL-01441) - Liten Jente VH13-053-0002