Kadotetut Suomenhevoset

VVJ:n alaiset valjakkokisat 28.06.2014

  • Kilpailupäivä: 28.06.2014, VIP: 22.06.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna VVJ11-15
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Noviisi yhdistetty parivaljakko (20/30 os) TT
    3. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    4. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (11/30 os) TT

    Päivitetty klo 11.17, 24. kesäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Fairy Wind 
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391 
    3. Veera A (VRL-08026) - HP Emma Stina VH06-041-3290 
    4. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul VH14-017-0228 
    5. vrieng. (VRL-06263) - Pirunkorven Villimies VH13-018-1299 
    6. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Vogue Me Crazy VH13-017-0633
    7. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
    8. Viivuska (VRL-00502) - Taavilan Joakim VH13-018-0718
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    10. Jewell (VRL-08085) - Leilein Vadelmamuffinssi
    11. Veera A (VRL-08026) - Burn Partney VH02-099-1800
    12. vrieng. (VRL-06263) - Aidan Sheena VH13-035-0029
    13. Viivuska (VRL-00502) - Juksulan Freesia VH12-010-0069
    14. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Priscilla VH11-017-0085
    15. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
    16. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
    17. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
    18. Dora (VRL-13090) - Visterin Rytinä
    19. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714
    20. Veera A (VRL-08026) - Helmipuron Bicabo VH06-041-3651
    21. áreena (VRL-13610) - Kostonjanoinen VH14-018-0740
    22. Viivuska (VRL-00502) - Rune's Inga VH14-010-0071
    23. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
    24. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi
    25. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
    26. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
    27. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
    28. Pierre (VRL-10531) - Frontline VH14-046-0038
    29. vrieng. (VRL-06263) - Bayard v.d. Duren VH14-040-0006
    30. Pierre (VRL-10531) - Hymnin Velikulta VH14-018-0717
    
    
    Luokka 2, Noviisi yhdistetty parivaljakko (20 osallistujaa)
    1. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair && Päivärinteen Miro 
    2. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa VH13-046-0122 && Saxon Rewa VH14-046-0049 
    3. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069 && Stjöbørg Zack VH14-053-0070 
    4. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi && Päivärinteen Hilla 
    5. Veera A (VRL-08026) - Maeleachlainn VH13-046-0170 && Crowmoor Nightsky
    6. vrieng. (VRL-06263) - Glowmoor Pristina && Tattiksen Voittajafiilis VH13-017-0108
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 && Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310 && Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    9. Leandra (VRL-01057) - Sointuvan Theodor && Vuelie Dei
    10. Atia (VRL-12942) - Legend Native && Tommy
    11. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu && Hattarahurmos
    12. Pierre (VRL-10531) - Veskariina VH14-018-0149 && Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
    13. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Selena && Päivärinteen Bonita
    14. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's ZapZap VH13-057-0030 && Shamrock's Neria VH13-057-0031
    15. Veera A (VRL-08026) - Kaviopolun Linnee && Malaxies Umbalanka VH13-017-0638
    16. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277 && Casimir v. Hardell VH14-017-0278
    17. Veera R. (VRL-10735) - Yeminja v. Moons && GL Selene VH14-017-0230
    18. Tierra (VRL-02841) - Mic Death Runner VH11-017-0621 && Presta Buffered Case VH12-017-0358
    19. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri VH14-018-0660 && Jimi-Viljami VH14-018-0661
    20. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357 && Plant Marks Honey VH12-017-0772
    
    
    Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Veera A (VRL-08026) - Missway's Gwendolen VH04-024-8793 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori VH12-018-0494 
    3. Jewell (VRL-08085) - Wyat Romeo 
    4. Leandra (VRL-01057) - Luxembourg Dei VH14-017-0233 
    5. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817 
    6. Tierra (VRL-02841) - Styling 224 VH11-017-0840
    7. Veera A (VRL-08026) - Iesha Abiza VH13-046-0172
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
    9. Viivuska (VRL-00502) - Fake Paramour
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
    11. Veera R. (VRL-10735) - PP's Voiton Kukka VH12-018-1121
    12. Leandra (VRL-01057) - L.K. Ish Morticia VH14-017-0196
    13. Jewell (VRL-08085) - Surkusielu
    14. Veera A (VRL-08026) - ROJJ Riolina VH13-201-0005
    15. Veera R. (VRL-10735) - Diarmuid Dei
    16. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus VH11-018-1669
    17. Viivuska (VRL-00502) - Fake Einstein
    18. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI VH12-018-0501
    19. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
    20. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
    21. Veera R. (VRL-10735) - Pirunkorven Kastepisara VH14-018-0818
    22. Tierra (VRL-02841) - Jingles Devilish VH12-017-0441
    23. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
    24. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
    25. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
    26. Jewell (VRL-08085) - Praameatar
    27. Leandra (VRL-01057) - Tigress Dei VH14-017-0195
    28. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
    29. Julle (VRL-12892) - Pradabag of Radon VH14-047-0011
    30. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
    
    
    Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (11 osallistujaa)
    1. Julle (VRL-12892) - Darling of Radon VH14-047-0002 
    2. Veera A (VRL-08026) - Maxwell II VH13-046-0171 
    3. Leandra (VRL-01057) - Hellkitten Dei 
    4. Leandra (VRL-01057) - Milord Dei
    5. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
    6. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    7. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Arden VH14-046-0048
    8. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    9. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    10. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
    11. Veera A (VRL-08026) - Golden Noodles
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti